Wesele w Zakopanem – Willa „Cztery Pory Roku”

Spełniamy weselne marzenia! 

Zorganizuj swoje wymarzone wesele w Zakopanem!

Tylko w „Czterech Porach Roku”!

położona jest w zacisznym miejscu z widokiem na Tatry Zachodnie. Obiekt znajduje się na działce o powierzchni 3500m2, z dużym ogrodem pełnym kwiatów, z widokiem na Tatry.

W niewielkiej odległości od naszego ośrodka zlokalizowane jest Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach oraz zabytkowy drewniany kościół: Matki Bożej Częstochowskiej w Zakopanem oraz św. Kazimierza w Kościelisku. Są to najpopularniejsze ślubne miejsca na Podhalu. Jeżeli interesuje Państwa ślub w górach istnieje możliwość zorganizowania go w plenerze w dolinie Chochołowskiej bądź Wiktorówkach. Organizujemy śluby cywilne w ogrodzie oraz salach naszego obiektu.

Organizujemy śluby:

  • Kościelne
  • Cywilne
  • Za pośrednictwem Celebrenta

Szczęśliwa para młoda, piękna sala weselna, tryskający energią wodzirej i idealnie skomponowane menu – oto najważniejsze elementy wesela. Idealnie zgrane, sprawiają, że przyjęcie pozostanie na długie lata w pamięci twoich gości.

Organizujemy wesela - BEZ UKRYTYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW OD A DO Z! 

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji wesel ( zorganizowaliśmy już około 150 ). Staramy się zrealizować każde zamówienie klienta, nawet to najbardziej nietypowe.

Załączniki

Możliwość zorganizowania poprawin w regionalnym grillu.